Blog

Papír je trpělivější než lidé… (Anne Franková)

 

Říká se, že všechno zlé je pro něco dobré. Takže i krize mohou mít svoje pozitivní vyústění… S odstupem mohu říct, že krize, kterou už mám nějakou dobu za sebou, mi přinesla i leccos pozitivního a nového. Nový pohled na sebe, nové koníčky, nové přátele, nové možnosti… A především chuť a odvahu zkoušet nové věci.

Jedním z mých koníčků byly od útlého dětství knihy. Na gymnáziu jsem začala psát, ale psala jsem jen pro sebe v duchu svého motta a do svých úvah, zamyšlení a příběhů jsem jen výjimečně nechala někoho nahlédnout. Současná znovu nalezená radost z psaní mi dala odvahu něco z napsaného zveřejnit a časem i chuť pustit se do něčeho většího. Můj blog vznikl s cílem se o napsané podělit se svými přáteli. V minulosti bylo pro mě psaní způsobem, jak si srovnat myšlenky, "odložit" pocity a podívat se na věci trochu víc z nadhledu. 

V současné době stále víc usedám k psaní z potřeby tvořit a nechat promluvit svoji fantazii.

Příběhy Ze šuplíku vznikaly postupně asi od roku 2010, převážnou většinu z nich už jsem uložila do archívu, na stránky jsem umístila jen malou ukázku. Mám v úmyslu přidat časem nové, aktuální příběhy a úvahy. 

 

 

Na této stránce najdete aktuální blog. Starší texty jsme přesunuli do záložky "Ze šuplíku"

   
         
    Seznam příspěvků:

 

   
   
Jak jsem (ne)zapálila adventní svíci NOVÝ PŘÍSPĚVEK  
Deset důvodů proč nosit tanga    
Ticho v České Kanadě  
Jak jsem neutekla  
Poněkud nevalentýnská valentýnka aneb jak ve zdraví přežít Valentýna  
Jé, já jsem si čvrkla!  
Deset rad, jak spáchat sebevraždu  
Osm důvodů, proč nenosím kalhotky  
Paní, mňouká vám kabelka!