Deset rad, jak spáchat sebevraždu

 

   
   

   

Také Vás štvou všichni okolo, berňák, manžel a dokonce i sousedovic kočka (ta čtyřnohá)? Otěhotněla Vaše milenka a Váš IQ test pořád neukazuje ráno modrý proužek? Zde je cesta. Jednoduchá, spolehlivá, definitivní. Využijte náš certifikovaný návod k SEBEVRAŽDA®:

Neváhejte! Zabijte se již dnes! 

1. Ujistěte se, že se opravdu chcete zabít. 

Postupujte, jako otravná Windows: Položte si třikrát otázku: Chcete se opravdu zabít? Pokud třikrát odpovíte ano, pokračujte bodem 2.

2. Důkladně si promyslete způsob sebevraždy

Spáchat sebevraždu musíte efektivně. Abyste dlouho netrpěli, aby po vás nezůstalo moc bordelu a hlavně – abyste to náhodou nepřežili. Nedoporučuji skákat pod vlak. V zájmu všech lidí, kteří ještě chtějí zůstat naživu, prosí autorka článku všechny sebevrahy, aby neskákali pod vlak, pod metro nebo autobus. Nejen, že takový způsob sebevraždy je vysoce nespolehlivý, ale navíc tím zkazíte spoluobčanům den a seberete jim několik hodin času, až budou čekat, než záchranáři vyprostí Vaše tělo zaseknuté mezi kolejemi. Umíte si představit ty nepříjemnosti v práci? Kdo z vedoucích Vám bude ochoten věřit?

3. Prostudujte odbornou literaturu.

Možná Vás to překvapí (podobně jako mně), ale na internetu se najdou i články s fundovanými a velmi detailními popisy různých způsobů sebevraždy. 

4. U každého z popisovaných způsobů zvažte různá pro a proti.  

Touto cestou pravděpodobně vyloučíte ty méně spolehlivé, rizikové nebo z jiných důvodů nevhodné. Např. pokud chcete skákat sebevraždu skokem a bydlíte ve 2. patře, doporučuji raději neskákat. V opačném případě se vám stane, že si zlomíte jen končetiny nebo vaz a budete doživotní invalida …. Sebevražda hladověním je nadlouho. Jisté je, že jednou určitě umřete, ale existuje velmi vysoké riziko, že Vám na dostatečné vyhladovění trvající min. 40 dní nebude stačit dovolená. Pokud vlastníte výraznější tukové zásoby, je možné, že vydržíte déle a riskujete tím pádem problémy v práci kvůli neohlášené dovolené. Pokud jste jako můj kamarád Jan Ševčík, počítejte s agonií cca 90 dnů.

5. Rozhodněte se! 

Vyberte si ten způsob, který je nejbližší vašemu naturelu nebo pro vás z jiných důvodů dostupný. Bydlíte ve 12. patře? Dědeček vlastní funkční brokovnici? Koupil jste si v akci nejostřejší nůž na světě? Máte známého v chemičce? Máte kamarádku s podezřelou vyrážkou po celém těle nebo znáte někoho z Nigerie, Konga, Zambie, apod.? Potom je volba jasná. 

6. Nepodceňte přípravu. 

Máte představu, kolik sebevražd již zhatila právě nedokonalá příprava? Zbraň, která nestřílí, třesoucí se ruka (nebo zkřížená lateralita), která nedovolí správně zamířit, tabletky slibující rychlou a bezbolestnou smrt koupené za drahý peníz na internetu, které se ukážou být placebem, nečekaný návrat rodinných (či jiných) příslušníků …. Je to vážně k nevíře, co všechno se dá koupit přes internet… Nevěříte? Čtěte:  Ahojte všichni. Kdo chcete spáchat sebevraždu otravou léky, můžu poskytnout prášky, který zaručeně zabrání zvracení. Pak se

otrava podaří. Můžu poradit, co způsobí klidnou a bezbolestnou smrt - mám něco k dispozici. Nic nevnucuju, každej se může svobodně rozhodnout. Rozhodnutí budu respektovat. Můžu pomoct někomu, kdo je třeba nevyléčitelně nemocnej a nemá naději. Jak sem řek, budu respektovat rozhodnutí člověka. 

7. Svůj úmysl si nechte pro sebe.

Nikdy nevíte, jestli se náhodou ve vašem okolí neobjeví nějaký blbec, který by vám uvěřil a Váš úmysl vám v poslední chvíli překazil. Hrozí hospitalizace v blázinci (moderně zvaném Psychiatrická nemocnice) a nenápadné, leč nepřetržité a velmi otravné sledování. Bez dohledu se v tomto případě – ani nevy…..e. 

8. Zajistěte si dostatek soukromí. 

Důležité je plánovat! Několikrát se pojistěte, abyste v den D skutečně zůstali sami a mohli Váš úmysl dotáhnout až do kýženého závěru. Doporučuji před vlastním provedením sebevraždy ještě napsat závěť, nechat pozůstalým instrukce kolem pohřbu (včetně příslušné částky), navštívit nejbližší Eko dvůr a Armádu spásy či podobné instituce, abyste pozůstalým zbytečně nepřidávali starosti s pozůstalostí. Pokud máte nějaké zdravé orgány, myslete na druhé a včas si zajistěte souhlas s jejich darováním. Vaše játra mohou udělat ještě mnoho radosti nějakému alkoholikovi, který si tohle všechno v bodě 5 rozmyslel, stejně jako Váš penis nějakému politikovi, který potřebuje fotografii do pasu. 

9. Proveďte svůj úmysl.

Pokud jste dodržel předešlé body, půjde o akci 1. rychlou, 2. ničím nerušenou, 3. bezpečnou pro okolí, 4. a v podstatě bezbolestnou.

10. Nyní jste mrtev. 

Děkujeme Vám za použití našich návodů, rad a postupů a nezapomeňte prosím instruovat své blízké, aby dali našemu návodu karmu... (Prosím, při zacházení s karmou se ujistěte, že neuniká CO, to je smrtelně jedovatý plyn!)

   
         
         
         
   

Zpět na seznam textů