Deset důvodů proč nosit tanga

 

   
   

   

Mazání zcela neodolatelných nabídek různých internetových obchodů za fantastické ceny se stalo mým pravidelným večerním sportem. Včerejší nabídka mě ovšem poněkud překvapila.  Šlo totiž o nabídku pánského spodního prádla: Zkuste překvapit erotickým prádlem! Protože se přes všechny své zvláštnosti stále považuji za normální ženu a jako každá normální ženská jsem zvědavá, e-mail jsem nevyhodila do virtuálního koše, ale pustila jsem se do čtení.  

Zkuste překvapit svého partnera netradičním dárkem ke svátku zamilovaných v podobě pánských tang a třeba tak rozšíříte řady vyznavačů tohoto spodního prádla.

Dámská tanga svůj první obrovský úspěch zaznamenala v polovině sedmdesátých let. Nyní jsou v módě nejen u žen, ale i u mužů. Donedávna většina mužů oblékala jen trenky a slipy. Podívejte se do naší nabídky. Co takhle vyzkoušet luxusní pánská tanga z kvalitních materiálů? Vašeho partnera překvapí, jak dokáží být pohodlné!

Zvědavě jsem rozklikla přílohu. Určitě se dalo souhlasit s tvrzením, že nevhodné spodní prádlo je stoprocentním zabijákem každé postelové předehry. S vytahanými trenkami s kostičkovým vzorem doplněnými podkolenkami mám své zkušenosti. Ovšem představa některého z mých vrstevníků navlečeného do tang se šňůrkami zaříznutými do chlupatých půlek na jedné straně a vyvaleným pivním břichem na straně druhé vzbuzuje všechny možné pocity, jen ty slibované erotické se nějak nedostavují.  

Nicméně jsem četla dál. A jestli se vám zdá prádlo vašeho muže poněkud fádní, pořiďte mu něco zajímavějšího: vtipné spodní prádlo. 

Vtipné spodní prádlo mě dostalo do kolen. Doslova. Skončila jsem pod stolem. Zkuste si představit, milé dámy, že vám večer nakráčí do ložnice muž s banánem, mašličkou, slonem, motýlem či jiným zvířectvem v rozkroku. Předpokládám, že se budete smát ještě ráno, pokud zcela vyčerpána neusnete. Vyčerpána smíchem, pochopitelně.  

Nicméně vydržela jsem a dočetla jsem e-mail až do konce:

Pochvalu jistě dostanete za spodní prádlo s tzv. push-up efektem. Říkáte si, že žádné vycpávky Váš muž nosit nebude? Push-up efektem nejsou myšlené žádné vycpávky, jde o speciálně ušitý přední díl, který jemně nazdvyhne chloubu Vašeho partnera a tak posílí jeho sebevědomí. Navíc je tento střih pánských tang velice pohodlný.

Nějak jsem si nemohla vybavit, od kterého vyjmenovaného slova je odvozeno zmíněné „nazdvyhnout“. Asi to bude způsobeno tím, že do druhé třídy obecné školy jsem chodila před mnoha roky. Nicméně uznala jsem, že v souvislosti se zmiňovanou chloubou má tvrdé Y jakousi logiku. Pravopisné stránce e-mailů se ale budu věnovat na jiném místě. Popisovaná tanga jsem si soukromě přejmenovala na „dámské zklamání“.  

Vzhledem k tomu, že se v našem bytě vyskytuje pouze jeden příslušník mužského pohlaví, což je můj syn, podnikla jsem malý průzkum mezi svými známými, abych získala jejich názor na nošení tang.  A zde je výsledek.

Donedávna platilo, že tanga byla výhradně doménou žen. Ale my jsme se nyní rozhodli narušit tyto genderové stereotypy! Tanga patří všem! Přečtěte si, proč by muži měli nosit právě toto spodní prádlo: 

  1. Ocení je především majitelé menších bytů nebo ti, kteří často cestují. Miniaturní rozměry vám umožní zabalit si dostatečné množství spodního prádla na dovolenou a ještě ušetřit hromadu místa, takže mile překvapíte partnerku tím, že jí necháte ve svém kufru místo na desatery plavky

  2. Když vás svědí zadek, můžete se snadno podrbat šňůrkou

  3. Na koupališti z vás nespustí oči nejen holky

  4. Můžete je chodit nakupovat, vybírat a zkoušek s kamarádkami nebo kolegyněmi – určitě vám rády pomohou je správně obléct (podobně jako známá Helena Komarovská)

  5. Když si vaše milenka zapomene v autě kalhotky, můžete předstírat, že jsou vaše

  6. Když vás u milenky v ložnici překvapí její manžel, můžete se alespoň zezadu tvářit, že jste její nejlepší kamarádka

  7. Tanga spolehlivě nahradí při přípravě na neplánované intimní chvilky i zubní nit

  8. Mohou posloužit i v sebeobraně – jako škrtidlo nebo prak

  9. Výborně pomáhají i při řízení – tanga funguji u profesionálních řidičů jako prevence proti mikrospánku. Když mají řidiči pocit, že na ně jde spaní nebo únava, natáhnou je a pořádně se střeli do koulí. A jsem si jistá, že to by probralo i mrtvého...

  10. Skvěle poslouží při strašení dětí, rozhodně budou mít podstatně větší úspěch, než už obehraný kostým čerta.

Tak co říkáte, pánové? Jdete do toho?

 

   
         
         
         
   

Zpět na seznam textů